SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf Turbo Intercooler
Çmimi :
€1,550.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
107598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
regjistrimi i ka skaduar targat i kam te dorzuar
Nr: 045 958 435
Informata rreth publikuesit
Albert
Dardanë
Gilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »