SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Peugeot 206 Hdi
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
107634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet peugeot 206Hdi ne gjendje shum te mir viti prodhimit 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kushtrim
Prishtinë
045 293 567
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »