SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kombi boxer
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2005
ID e produktit :
107650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot boxer me tabella te huaj shum i mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Zürich, Switzerland
044770004
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »