SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kolic per ivalid
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '17
Lloji :
Hyosung
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Elektrik
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2008
ID e produktit :
107660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kolica nuka batarija kolica osht e mir
Po kandejt ni koh matorri punon shu mir
Te itresurit mudi te na kotktoni ne ket
Numer 044266644Postuar nëpërmjet celularit.
Drroj edhe manja motrr ci ec anj vetur me tabela te huja
Ose me telfon te mequr ajfon ose Samsung
Informata rreth publikuesit
Berisha
Prishtinë
044266644
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »