SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2 volfswagen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
Ekstra :
Hidraulik, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
107669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 2 dyer 4 dizell nermal 1.6 marshi manuel
Informata rreth publikuesit
afrim
Gjilan
044542657
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »