SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat punto i aksidentuar rks
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '13
Lloji :
Fiat Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,450,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1995
ID e produktit :
10769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
fiat punto i aksidentuar rks regjistrimi i kah sakduar para 1 muaji..1.2benzin i kom edhe pjese po te njejtes ngjyr 044 121 093
Informata rreth publikuesit
Erxhan
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »