SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2004
ID e produktit :
107693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Megana 1.5 dci Rks
Ne gjendje shumm te mir tip top si brenda ashtu dhe jasht shum ekonomik me shpenzime teper te vogla
Klim,bord compjuter,xhamat elektronik
Posedoj letrat e doganes edhe liber te servisit
Vlen te ceket se hipotek nuk osht per dokumenta ju garantoj
Ndrrim i mundshem nese me konvenon

044-165-245 049-800-177Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arian
049191526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »