SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2.0 Dti AUTOMATIK
Çmimi :
€4,950.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
107703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Zafira 2.0 dti Elegance AUTOMATIK
VITI 2004
7 ULSE FULL OPTIONAL
KM 193000
POSEDON: 7 Ulse.Klim.Abs.Esp.Airbag.Sensor Parkingu.Navigacion.Xhama Color.Radio Cd.TempoMat.Comand ne Timon.Fellne me Goma Dimri Te Reja..
Per me shum Info 049826899 ose viber 0038649826899
Cmimi Pak i DiskutushemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eroll I.
049826899
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »