SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4. Automatik 2.0tdi 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:56
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,066
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
107707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler drita xenon navi. 044287682
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
044287682
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »