SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz C270 Cdi
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
107709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes benz C270 cdi esht ne gjendje shum te mire
Xenon/Automatik/Triptronik/Tempomat/Klimatronik/karrige me ngrohje dhe Air
Informata rreth publikuesit
Arjan
Ferizaj
044682716
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »