SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d/2004
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
107714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 2.0 d 2004
110kw /150ps
6 Shpejtsi
ABS ASR ESP
Karrikat me nxemje
I Regjistruar ks deri 28.08.2016
Ne gjendje te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Tel 049119891 -Viber
Informata rreth publikuesit
Privat
Prizren
049123914
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »