SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 automatik
Çmimi :
€3,850.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
107715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 AUTOMATIK model Special i sapo ardhur nga gjermanija
OPSIONE......
AUTOMATI(tiptronik)
nxemje serdilesh
bazho xhami
larje feneresh
TDI(DI e kuqe)
200.000 km.origjinal
liber sherbimi
rrypi pomp e guzhinet te nderruar
tempomat
gjendja perfekte.....
Informata rreth publikuesit
Shitje Makinash Gjermane
Shkodër, Albania
00355666666183
Shkodër, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »