SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes-Benz Cdi 220 -04
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
107731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E ardhura nga gjermania, per meshume info telefono 044 196 206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ar-shalaa2
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »