SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.7cdti. Automatik
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
171,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2011
ID e produktit :
107759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel meriva 1.7dizell. Automatik. Navigacion. Esp. Abs. Air bag. Me Dogan te Paguar e ardhur nga zvicrra 044139832. 044771777

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »