SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 1.9cdti. Automatik
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
107760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel zafira 1.9 dizell. Automatik. 7 ulse. Klim. Abs. Esp. Cd. Tempomat. Komanda ne vollan. Mbyllje qendrore. Me dogan te paguar. 044139832. 044771777

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »