SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Vito 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
107783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes-Benz Vito 2.2 diesel 2001 me tabela te huaja i po sa ardhur nga jashtë me tabela te huaja ME FRIGO PULS DHE MINUS ne gjendje shum te mir
Te interesuarit mund te thirrin ne 044265611 ose ne viber +37744265611Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prishtinë
044265611
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »