SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190 1.9 87
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1987
ID e produktit :
107784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose ndrroj mercedes 190 1.9 viti 87 regjistrim deri muajn 4 2016 vetura o ne gjendje te rregullt ka goma te reja te dimrit plus i ka edhe ni par fellen me goma veres viber +37744694440

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
B
Vushtrri
044694440
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »