SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0TDI S-line. Quattro
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
107790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a3 2.0tdi sportback. Quatro. Xenon. Klimatronik. Gjysem lekur. Ulse me nxemje. Cd. Fellne. Senzor parkimi mrapa. Xhama me rrym. Tempomat. Air bag. E ardhur nga zvicrra me dogan te pagune. 044139832. 044771777Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »