SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D - 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
107797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 3 series, 2.0 164 PS, e ardhur nga Zvicra, dora e pare ne Kosove. Posedon te gjitha teknologjite e fundit FULL EXTRA, me te gjitha servisimet e kryera. 1 vit regjistrim. Vetura eshte ne shitje per bleres serioz. +386 49 555 545Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Boiken
Prishtinë
0038649555545
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »