SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 1.9 tdi
Çmimi :
€3,650.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
107798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 1.9 tdi me dy Te kuqePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Passau, Germany
044245661
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »