SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY LIFE 2.0 SDI
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
107806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW caddy 2.0 sdi
ne gjendje perfekte
regjistrim deri ne fund te vitit

049 138188
044138188
Informata rreth publikuesit
Vw Audi
Pejë
044138188
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »