SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz GLK
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
280.00
Viti :
2006
ID e produktit :
107814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ercedes Benz E280 viti prodhimit 2006 full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
egzon
Prizren
0494844o1
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »