SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a6 3.0 4x4
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
107821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi A6 3.0 4x4 esht shum e ruajtur nuk ka as ni dekfekt guma te re prej najllonit 230 mij tkalum nr 049882048 viber +38649882048

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevat
Peja
049882048

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »