SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E class 270 Cdi viti 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
ID e produktit :
107822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi E class 270 cdi i sapo ardhur nga zvicra . ne gjendje shum te mire . Te interesuarit te kontaktojne ne keta numra - +38649439126 dhe +355 682816019 . Çmimi sipas marreveshjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekiim
Zürich, Switzerland
+38649439129
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »