SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot dizell 307 hdi
Çmimi :
€5,250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
107823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marka:Peugeot.Tipi :307.Viti :Prodhinit :2006.Lënd :Djegse :Dizell.Km :214000 Te garantuara.Rrypin dhembzor Te ndrrum para 10000 km.Klimatronik dy zonale.Gjamat me rrym.Airbag.Bord kompjuter.Centrall.Libra tservisit.Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike.Guma te dimrit te reja me faktur.Vetur per marakli. Per me shum informata kontakto.Rigjistrim nje vit te plot.Ne nr: 045339800

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albisjan
Lipjan
045339800
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »