SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart 1.5 disel nje vit rexhistrim 045572190
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Smart Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
107832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje shume te mire ka klime, airbeg, rexhistruar
targa kosovare sapo rexhistruar ka nje vit rexhistrim
kont: 045572190
Informata rreth publikuesit
tefikhajdini
Bibaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »