SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes pikad
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
107852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pikado 1.9 sdi eshte shum i mir ka edhe 11 muj reqjistrim pres blerje serioze kontaktoni ne nr 045841742
Informata rreth publikuesit
Urimi
Geneva, Switzerland
Geneva, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »