SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedez 250
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1993
ID e produktit :
107867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedez benz 250 dizell viti prodhimit 04 01 1993 regjistrim 8 muj rks per informata br 044940617

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
044866991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »