SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Transit 94
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1994
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
107891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes/nderroj kamioneten Ford.
Eshte me 5 ulese dhe ka 3 dyr,mbrapa ka kabinen dhe shkall qe sherbejn per pjesen mbi kabin.
049 302 166
044 264 973
Informata rreth publikuesit
lorik
Pejë
049302166
Dubov e Madhe [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »