SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nisan xtrail
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Nissan X-Trail
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
107899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nisan xtrail 2.2 dizell 4x4 i ardhur nga zvicra pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Ferizaj
044121522
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »