SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW 530D
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
3.80
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags
ID e produktit :
107904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BMW. 530D – Station wagon. Prodhim i viti 2008
Me nafte dhe kamio Automatike. Full option .
Ngjyre te zeze perl , me disqe alumini, me dogane te paguar dhe targa Shqiptare , AA XXX KC.
Ka bere ,159 000 km (original).
Çmimi i shitjes, 14500 euro i diskutueshem.
Nr. kontakti. 0692868836 / 0684149465
Informata rreth publikuesit
astrit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »