SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 TDI
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
252,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
107907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 Tdi
Klimatronik
Te gjitha serviset e kryne ne gjendje perfekte teknike
Viti prodhimit 1999
Qmimi 4000
Informata rreth publikuesit
albert
Gjakovë
044810774
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »