SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra h
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,500
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
107915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel astra h 1.7 cdti viti 2004.

posedon klim air bag senzor parkingu fellne hallogenka cd player abs klim gjam elektronik

rigjistrim edhe 6muaj
Informata rreth publikuesit
besart
Mitrovicë
049575874
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »