SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c 220
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2011
ID e produktit :
107916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jimmy
044942869
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »