SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes mercedes benz
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1988
ID e produktit :
107929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes turbo dizell 124

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ismet
Prishtinë
049128269
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »