SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
282,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
107934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose nderohet audi Q7 3.0 dizell full extra i ardhur nga gjermania para 1viti. Regjistrim edhe 8muaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erdall
Mitrovice
049360042
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »