SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dodge nitro 2.8 disel 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Dodge Nitro
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
61
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2008
ID e produktit :
107954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndroj gjipin dodge nitro 2.8disel 4x4 gjipi ka vetem 61.000klm ne gjedje te mir pune i rrujshem shum pa as ni vrejtje i gaqem per qfar do lloj prove
Rregjistrim 11mujPostuar nëpërmjet celularit.
Nr kontaktuse:044/049/349-852
Informata rreth publikuesit
Hasan
044/049-349-852
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »