SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura Renault Twingo 1.2 16 V
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
Lloji :
Renault Twingo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
74,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
107957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Transmisioni: Manual
Shpejtësi:: 5
Fuqia: 75kW, 101 hp
Lënda djegëse: Benzinë

Cmimi 5,900 €

Shpenzimet *:
5.2 l / 100 km (Kombinim)
7.0 l / 100 km (Qytet)
4.4 l / 100 km (Rruge te hapta)

Panoramë
Dyer: 3
Ngjyra: Kuqe metalike

Tjera:
ABS
Air Bag (shoferi)
Air Bag (pasagjeri)
Air Bag (anesore)
Air condition
Mbyllje qendrore
Pasqyret elektrike
Xhamat elektrik
Liber te serivsit
Drita te mjegulles
CD
Radio
Mp3
Senzor te shiut

Vetura eshte e importuar nga Gjermania, ka regjistrim valid deri ne shtator 2017

Vetura ka vetem 74000 km te kaluara.

Kontakti
044 555 119
Informata rreth publikuesit
Gramoz
Prishtinë
044555119
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »