SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel frontera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Frontera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1996
ID e produktit :
107964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel frontera

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Rogovë
044-450-825
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »