SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza 1.4
Çmimi :
€5,950.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:33
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2009
ID e produktit :
107988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Seat Ibiza
-Motorri 1.4
-Viti i prodhimit 2009
-Dizel
-5 shpejtsi
-Klim AC
-Doganen e paguar
-Shume ne gjendje te mire
-Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »