SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c220 27.11.2011
Çmimi :
€19,300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2011
ID e produktit :
107993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FullPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
RAMA
Vushtrri
044933666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »