SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NISSAN TERRANO 3.0 DIESEL AUTOMATIK 4X4
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
Lloji :
Nissan Terrano II
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
108001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NISSAN TERRANO 3.0 DIESEL AUTOMATIK 4X4
VITI I PRODHIMIT 2003
TE KALUARA 155.000(ORIGJINALE)
NGJYR TE GJELBERT METALIKE
I REGJISTRUAR NE RKS
SRS,AIRBAG,KLIM,KOMANDA NE TIMON
GOMA TE VERES SI DHE TE DIMRIT
VETURA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER
TEKNIKE PER VETUR GARANTOJ.

NUMRI KONTAKTUES- 044-909-100



Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Pristina
044221814
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »