SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2001
ID e produktit :
108016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes - Benz E220 . Viti 2001 Konsumimi i karburantit : 6-7 l/100 kmLetrat deri ne korrik 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kristi
Tirana, Albania
0682097375
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »