SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel frontera
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Frontera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
108019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel frontera viti 2001 motorri 2.2 Dizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Femi
Prizren
049110590
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »