SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 406
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
108034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura. Eshte. E. Ardhur. Nga. Italia me. Targa. ItalianePostuar nëpërmjet celularit. Vetem ne viber 044515433
Informata rreth publikuesit
Mursel
Termo De La Spezia, Liguria, Italy
044515433
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »