SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 316d
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
Lloji :
BMW 316
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
45,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
108039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 316d Vetura gjindet ne germany per momentinPres bleres serioz Mund te kontaktoni edhe ne viber+37744917905

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledi
Kosovo
044917905
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »