SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 2.0 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Viti :
2013
ID e produktit :
108064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7 2.0 tdi

Për më shumë:
www.autosallonialberti.net/sip/detail.php?id=415&kategori=Golf  7 2.0 tdi
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Alberti shpk
Prishtinë
044 435 435
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »