SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.9 Tdi-i t kuqe 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
108074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Passat 1.9 Tdi-i t kuqe 2001 karavan i po sa ardhur ne gjendje shum te mir posedon : airbag , centrall , gjama me rrym etj
Te interesuarit mund te thirrin ne : 044265611 ose ne viber +37744265611
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prishtinë
044265611
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »