SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY 2003 DIZEL 1.9 SDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Airbags
ID e produktit :
108079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw caddy 2003 dizel 1.9 sdi me dogan dhe homologim te paguar ne gjendje shum te mir , me tabela te huaja i po sa ardhur nga jashti dhe me qmim te volitshem
te interesuarit mund te thirrin ne 044265611 ose ne viber +37744265611
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prishtinë
044265611
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »