SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Octavia 1.6 tdi 4W4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Skoda Octavia
Nr. i dyerve :
5
Karburanti :
Naftë
Viti :
2011
ID e produktit :
108091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Octavia 1.6 tdi 4W4

Për më shumë:
www.autosallonialberti.net/sip/detail2.php?id=459&kategori=Octavia  1.6 tdi 4W4
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Alberti shpk
Prishtinë
044 435 435
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »